שירות הנדימן

תוכן עניינים

מה זה הנדימן

תחזיקו חזק… הנדימן זה שיפוצניק! תודו שאתם מופתעים.

לא מאמינים לי? חפשו בגוגל " הנדימן ויקיפדיה" התוצאה היחידה שקיימת בויקיפדיה לגבי המונח הזה תהיה "שיפוצניק".

רוב האנשים לא מבינים ששיפוצניק זה הנדימן והנדימן זה שיפוצניק. כי הנדימן מצטייר להם בראש כבעל מקצוע עם מזוודת כלים קטנה ומצומצמת שתתן מענה לעבודות קטנות בבית כמו תליית תמונה או הרכבת רהיט. 

ושיפוצניק לעומת זאת מצטייר בראש כאחד ששובר קירות ומגיע לכל עבודה עם עוזרים, מכולה, ופטישון. 

אז אני אקצר לכם את הדרך ואחסוך ממכם את החיפוש קישור לויקיפדיה

במילון מגדירים זאת קצת אחרת בעברית יותר תקינה. תִּקוּנְצִ'יק, תִּקּוּנַאי על פי אתר מילוג

אז איך נכון להגיד? תגידו הנדימן תגידו שיפוצניק תגידו תיקונאי. זה לא משנה, אני אהיה שם.

הנדימן שיפוצניק

כמה מרוויח הנדימן

בסופו של דבר זה משתנה בהתאם לכל בעל מקצוע וסוג העבודות שהוא מוכן לקחת על עצמו.

אין הגבלה כלשהי על התחום והרוב המוחלט של עבודות השיפוצניק נולדו מתוך צורך משתנה של לקוחות במשך השנים. לדוג'- תליית מסך טלוויזיה על קיר. 

פעם לא היו תולים את הקופסאות הענקיות האלה שהיו קוראים להם טלוויזיה על הקיר ובטח שלא היו נישות גבס דקורטיביות קו אפס עם הקיר שמותאם למסך פלזמה.

אז כל אחד יכול לקחת איזה עבודות שהוא מרגיש איתם בנוח ולתמחר את העבודות הללו כמו שהוא מרגיש שהוא שווה. הנדימן אחד יכול לקחת 150 שח לביקור ואחד אחר ייקח 300. אני בתור לקוח מבין שרוב הסיכויים שבעל המקצוע שלוקח 150 הוא לא ותיק ואין לו ניסיון רב. 

אז הוא מכניס חצי מהסכום ואם הוא מתמחר את כל העבודות שלו ככה אז הוא מכניס חצי מהשכר של זה שיתמחר במחיר גבוה כי יש לו ניסיון ומקצועיות. 

הנדימן שיפוצניק

איך לבחור הנדימן

אל תתפתו ללכת עם המחיר הנמוך. בהרבה מהמקרים אתם תשלמו בסוף יותר ממה שהייתם משלמים לבעל מקצוע אחר שדרש את מחיר השוק.

הנדימן, או שיפוצניק על פי ויקיפדיה, בוחרים על פי המלצות, תיק עבודות, ביקורות של לקוחות קודמים, ותק, מקצועיות בהסברים ובתמחור העבודה. 

נניח אתם צריכים הנדימן שיתקין לכם מתקן מים במטבח וההתקנה דורשת מעבר בשיש. אם תקחו בעל מקצוע לא מנוסה שעובד עם כלים זולים כי הוא לא מכניס מספיק כסף כדי להרשות לו כלים נורמלים, יש סיכוי שתמצאו את עצמכם עם שיש הרוס ושרוט מכלי עבודה שהשתחרר לשיפוצניק בזמן העבודה ועכשיו אתם צריכים להוציא ממנו פיצוי.

חושבים שזה פשוט? אני לא צריך לספר לכם באיזה מדינה אנחנו חיים. אני אישית כן לוקח אחריות על כל עבודה שלי ואם יצרתי נזק אני אתקן.

לעומת זאת הנדימן זול שגם ככה מרוויח גרושים על העבודה אצלכם לא בטוח יחזור לתקן, אם בכלל יענה לכם ולא ייעלם.

שורה תחתונה, לרדוף אחרי בעל מקצוע זה סיוט. תשלמו את המחיר הממוצע בשוק ואולי עוד טיפה כדי לקבל עבודה תקינה באחריות.

הנדימן שיפוצניק

הנדימן לעבודות תחזוקה שוטפות

הנדימן טוב ואמין באנשי קשר שלכם בטלפון זה נכס לכל דבר. 

אני לא מקנא באנשים שכל תיקון שיש להם בבית צריכים להתחיל לחפש שוב בעל מקצוע שייתן להם מענה ולהתפלל שהוא יעשה עבודה טובה בלי לגזול אותם במחיר . 

הנדימן לטווח ארוך זה לא משהו שמתאים רק לבעלי נכסים להשקעה או בנייני משרדים שצריכים איש תחזוקה על בסיס יומי. גם אנשים פרטיים עם משפחות רגילות משתמשים בשירותים שלי על בסיס קבוע ותמיד תמיד תמיד אומרים לי את אותו משפט "כמה טוב שיש לי אותך באנשי קשר ואני לא צריך לחפש איש מקצוע לתיקונים שונים" 

אז לפני שאתם בוחרים לכם הנדימן שיפוצניק לעבודות תיקונים בבית, קחו בחשבון שאם הוא מנוסה עם ידע נרחב בתחום השיפוצים הוא יוכל לתת לכם מענה נרחב וייעוץ כנה וטוב לעוד הרבה בעיות ותיקונים שיצוצו אצלכם בבית במהלך השנים.

הנדימן לתחזוקה שוטפת זה לא רק בשביל בנייני משרדים או חברות, זה בשביל כולם.

הנדימן שיפוצניק

איך להיות הנדימן

כל אחד יכול להיות הנדימן! כן כל אחד עם ידיים ,ראש טכני ,הבנה מקצועית, ניסיון, כלי עבודה איכותיים, גוף בריא יכול להתברג במקצוע הזה ולהרוויח משכורת מכובדת בסוף חודש.

לרוב הנדימן יתחיל כעוסק פטור (אם הוא חכם) ותוך שנה שנתיים כבר יהיה עוסק מורשה בעל כורחו אם הוא עובד במשרה מלאה במקצוע הזה. שזה עוד טיפ שמתקשר לנושא הקודם איך לבחור הנדימן. אם הוא עוסק פטור סימן שהוא חדש בתחום!

אז כדי להיות הנדימן מה שצריך לעשות סה"כ זה להבין ולנסות לבצע עבודות אצלכם בבית או אצל משפחה, חברים שכנים וכד'. ואחרי שצברתם מספיק ניסיון וביטחון אפשר לפרסם את עצמכם שאתם מבצעים את העבודה הזו ולהתחיל לגבות תשלום בעבורה.

וככה לעבור עבודה עבודה עד שתיצרו תיק עבודות עשיר ומגוון שישאיר כל לקוח עם רושם טוב עליכם. (כמוני כזה)

אל תרוצו לקחת קורסים מפוצצים באלפי שקלים רק כדי להבין שאין לכם את החוש הטכני הדרוש בתחום הזה. תקנו כלים בסיסיים כמו מברגה ומקדחה של מותג ידוע (makita, milwaukee, dewalt) ותתנסו בבית. הכרתי המון אנשים ששילמו על קורס ועל מחסן כלים גדול עשרות אלפי שקלים רק בשביל להבין שזה לא בשבילם ולמכור את הכל בהפסד משמעותי.

הנדימן שיפוצניק

כמה עולה הנדימן

שאלה קצת טיפשית. לא מוכרים הנדימן במשקל. הנדימן עולה כמו העבודה שלשמה הוא נקרא. כן אפשר לענות על השאלה הזו בדרך אחרת ולהגיד שהנדימן עולה מחיר מינימום של עלות ביקור. לרוב מחיר ביקור הנדימן הוא 250 ש"ח פלוס מע"מ בשעות העבודה הרגילות (עד 18:00 בערב) 

יש בעלי מקצוע שמעריכים את עצמם יותר ולוקחים גם 300 שקלים עלות ביקור. כל אחד מתמחר את עצמו כמו שהוא מרגיש שהוא שווה וכמו שהלקוח מוכן לשלם. 

ביקור של בעל מקצוע זה דבר נורמלי לגבות עליו תשלום של 250 שח. הלקוח צריך להבין שהוא מגיע אליו עם רכב, כלים, משקיע זמן, סוחב, נותן ייעוץ מקצועי בבית הלקוח- כל זה עולה כסף. פעם הבאה שאתם מזמינים בעל מקצוע אל תהיו מופתעים אם תדרשו לשלם את מחיר הביקור גם כשהוא לא היה צריך להשתמש בכלים בכלל. 

הבאתם בעל מקצוע אליכם הבייתה? זה עולה כסף.

ואם אתם מחפשים תשובה יותר מפורטת תעברו למחירון הנדימן באתר ותקבלו שם את המחירון המפורט עד כמה שניתן.

הנדימן שיפוצניק

תיקונים לבית- הנדימן.

לסיכום, אם יש לכם עבודות בית שדורשות שיפוצניק (הנדימן) ואין לכם את הידע או הכלים או הניסיון. אל תנסו לבד. תיקונים לבית לפעמים יכולים להיות קלילים ולפעמים יכולים להיות מורכבים. בשני המקרים אם אתם לא יודעים איך, אל תעשו זאת לבד. הנזק המשני שאתם עלולים לגרום לא שווה את מחיר השירות שתחסכו. (ואולי לבסוף תשלמו גם יותר)

אז אני לוי אליאב, הנדימן שיפוצניק עם ניסיון של 12 שנה בתחום. אני אשמח לתת לכם שירות ולצרף אתכם לקהל הלקוחות שלי שאני אוהב אותם והם אוהבים אותי.

תתקשרו אלי אני זמין.

הנדימן שיפוצניק